do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Finałowa walka w Korczynie


  Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski trzymają w napięciu do końca. To w ten weekend poznamy ostateczne rezultaty rywalizacji w GSMP 2017. Wśród ekip, które staną do walki na linii startu Wyścigu Górskiego Prządki będzie również FLORA RACING TEAM. Grzegorz Kozioł, aktualnie drugi zawodnik w stawce Grupy A, traci do Piotra Ostrowskiego 12 punktów, a to oznacza, że w niedziele wieczorem  tytuł mistrzowski trafi w ręce jednego z tych dwóch kierowców Lancerów Evo. Jeszcze mniej, bo zaledwie 6 oczek, krakowski kierowca traci do podium w klasyfikacji generalnej cyklu. Stawka weekendu jest więc wysoka, a emocji z pewnością nie zabraknie!

  Grzegorz Kozioł: „Aż trudno uwierzyć, że nadszedł koniec sezonu. Korczyna zakończy kilka naprawdę intensywnych miesięcy, które nie zawsze przynosiły, dobre momenty, ale na pewno ogromne emocje. Tych pozytywnych chwil było jednak zdecydowanie więcej Piotrek był naprawdę wymagającym rywalem, a został nam do rozegrania ten finałowy pojedynek i mam nadzieję, że walka da nam obu wiele satysfakcji.

  Niezależnie od wyniku, cieszę się, że całym zespołem możemy po raz kolejny pojawić się w Korczynie, na tej niesamowitej trasie. Marek zajmie fotel kierowcy w samochodzie Pilota, więc w naszym serwisie znów pojawią się dwa Lancery. Liczę na Wasze mocno zaciśnięte kciuki i gorący doping na trasie. Flora, UNI-MATIC, 4turbo.pl, PTT Opole, M-Tech, Mateusz Lisowski Driving Experience, UMA Fotografia i Buchti.pl Promotion – wszyscy gorąco zapraszamy na Wyścig Górski Prządki. Niech to będzie dla nas wszystkich bardzo ciekawe zakończenie sezonu!”

   


  Galeria zdjęć:

  • Finałowa walka w Korczynie
  • Finałowa walka w Korczynie
  • Finałowa walka w Korczynie
  • Finałowa walka w Korczynie