do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Grzegorz Kozioł w Limanowej będzie walczył o samodzielne prowadzenie w Grupie A  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0

  Już w najbliższy weekend czeka szczególnie mocna dawka emocji Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2017. Na trasie w Limanowej zmierzy się ponad 100 ekip w międzynarodowym składzie, a wśród nich także Grzegorz Kozioł reprezentujący barwy FLORA RACING TEAM. Po czterech rozegranych dotychczas rundach kierowca z Krakowa zajmuje pierwsze miejsce w  Grupie A i celem jest sięgnięcie po kolejne zwycięstwo. W Grupie A rywalizacja zapowiada się wyjątkowo widowiskowo, a to dlatego, że przed Wyścigiem Górskim Limanowa Grzegorz Kozioł i Piotr Ostrowski zdobyli ex aequo 70 punktów. Kierowcy Mitsubishi Lancerów są autorami najbardziej wyrównanej walki w pierwszej części sezonu, a na trasie Przełęczy pod Ostrą kibice mogą być pewni kolejnego zaciętego pojedynku.  

   

  Grzegorz Kozioł: Przed nami wyścigowy weekend, na który chyba każdy z nas czeka szczególnie mocno. Specyfika najdłuższej, jednej z najpiękniejszych polskich tras, ranga zawodów która przyciąga od lat najmocniejszą stawkę kierowców i największe tłumy kibiców w całym sezonie – to wszystko tworzy atmosferę prawdziwego sportowego święta, które w Limanowej zagości po raz dziewiąty. Cieszę się, że razem z FLORA RACING TEAM będziemy mogli być częścią tego wydarzenia i już nie mogę się doczekać pierwszego podjazdu.

  Przyjedziemy do Limanowej mocno skupieni i z celem objęcia samodzielnego prowadzenia w klasie. Po Magurze zostało we mnie dużo sportowej złości, bo wiem, że zwycięstwo było w naszym zasięgu.

  Teraz mamy z Piotrkiem remis w wygranych rundach i wiem, że czeka nas zacięta walka, bo obydwaj chcemy wywieźć z Limanowej puchar za pierwsze miejsce. Zadanie będzie trudne, ale wyciągnęliśmy wnioski z poprzedniego weekendu i jesteśmy jeszcze lepiej przygotowani. Jedno jest pewne, że to będzie weekend pełen emocji!

  W walce w Wyścigu Górskim Limanowa wspierać nas będą: Flora, UNI-MATIC, 4turbo.pl, M-Tech i Mateusz Lisowski Driving Experience oraz Buchti.pl Promotion. Wspólnie ze wszystkimi partnerami i z Waszką Waszkownikiem, który szósty rok z rzędu będzie pełnił tu rolę kierowcy samochodu „Pilot 1”, zapraszamy w ten weekend do Limanowej i liczymy na to, że zobaczymy się wszyscy na trasie Przełęczy pod Ostrą. Korzystając z okazji obydwaj dziękujemy również firmom 4Turbo oraz PTT Przemek Pietruszka za perfekcyjnie przygotowanie naszych Evo. Trzymajcie mocno zaciśnięte kciuki za ekipę FLORA RACING TEAM.


  Galeria zdjęć:

  • Grzegorz Kozioł w Limanowej będzie walczył o samodzielne prowadzenie w Grupie A
  • Grzegorz Kozioł w Limanowej będzie walczył o samodzielne prowadzenie w Grupie A
  • Grzegorz Kozioł w Limanowej będzie walczył o samodzielne prowadzenie w Grupie A  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0