do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Radek Ćwięczek zwycięzcą N-2000 GSMP 2017!


  Nadmorskie rundy cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, w których rywalizowało prawie 70 najszybszych w Polsce "górali", zgodnie z planem zagwarantowały Radkowi Ćwięczkowi sezonowe zwycięstwo w klasie N-2000! W zasadzie sprawa została rozstrzygnięta już podczas sobotniego rozdania jubileuszowej XX edycji Grand Prix Sopot-Gdynia. Niedzielne zwycięstwo było niejako postawieniem kropki nad "i". Radek kończy sezon z dziewięcioma zwycięstwami spośród dziesięciu rozegranych rund za kierownicą "zielonej" Hondy Civic Type-R, co nie oznacza, że nie zobaczymy go w Korczynie...

  Radek Ćwięczek: Sopockie rundy miałem w tym roku z przygodami. W sobotę po podjazdach treningowych awarii uległ jeden przedni amortyzator i niestety szybka jazda w ten dzień była wykluczona. Trzeba było przejechać i zdobyć punkty co też zrobiłem. Stanlej Racing jak zwykle w formie i ze sporym zapasem części w swoim busie. Zmiana całego przedniego zawieszenia w sobotni wieczór zaowocowała dobrą jazdą w niedzielę i kolejną wygraną! Właśnie w niedziele miałem dobre wyczucie i pewnie czułem się za kierownicą. Wywiezione punkty z Sopotu dają duży komfort i praktycznie zapewniają tytuł mistrzowski, z czego bardzo się cieszę! Plan na ten sezon został już wykonany w 100% i to jeszcze przed końcem sezonu. Teraz naprawiamy zawieszenie i za niecały miesiąc jesteśmy w Korczynie, gdzie najprawdopodobniej pojawimy się w innym samochodzie. Musimy szukać opcji na kolejny rok.

  Dziękuję wszystkim za spory doping na miejscu i przed ekranami komputerów. Do zobaczenia podczas kolejnych rund GSMP!

  Partnerami zespołu Ćwięczek Sport w sezonie 2017 są CATKOP, Finish-A, Motologic oraz Słodko Słone Catering. Patroni medialni: portal TopRally.pl, telewizja TVP 3 Kraków, radio Eska oraz gazeta Auto‑Moto Biznes.

   

  Informacja prasowa: Robert Duszyk

  robert@toprally.pl


  Galeria zdjęć:

  • Radek Ćwięczek zwycięzcą N-2000 GSMP 2017!
  • Radek Ćwięczek zwycięzcą N-2000 GSMP 2017!
  • Radek Ćwięczek zwycięzcą N-2000 GSMP 2017!
  • Radek Ćwięczek zwycięzcą N-2000 GSMP 2017!