do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Radosław Ćwięczek wraca z Załuża z dwoma złotymi statuetkami  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0

  W doskonałym nastroju Radosław Ćwięczek wrócił z Załuża, gdzie w miniony weekend odbyły się dwie rundy otwierające tegoroczny sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Perfekcyjnie dysponowany krakowianin i jego Honda Civic Type R w klasie N-2000 nie dały szans rywalom, zarówno w trudnych deszczowych warunkach jakie panowały w sobotę, jak również w słoneczną niedzielę. Dwie "złote" statuetki z 43. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego i komplet zdobytych punktów to wymarzone otwarcie sezonu dla zeszłorocznego vice Mistrza Polski, tym bardziej, że zdobyte w wyścigu, który oprócz rangi Mistrzostw Polski stanowił również rundy Mistrzostw FIA Strefy Europy Centralnej i Mistrzostw Słowacji z listą zgłoszeń sięgającą prawie steki zawodników.

  Radek Ćwięczek: Zaliczyłem podczas tego weekendu najlepsze wejście w sezon odkąd startuję. W sobotę nie do końca trafiłem z oponami, ponieważ Załuż jak zwykle w jeden dzień był kapryśny. Ostatnie 1,5 km jechałem w deszczu na pełnym slicku i nie było łatwo, choć wynik był całkiem dobry. Niedziela to już piękna pogoda i jazda blisko limitu. Zwłaszcza drugi podjazd wyścigowy sprawił mi sporo frajdy! Wszystko w aucie działało idealnie, więc mogłem jechać bardzo szybko. Te dwie wygrane mobilizują, przed nami jeszcze jeden trening i będziemy gotowi do Magury. Słowa uznania należą się kibicom, których było w Załużu jak zwykle bardzo, bardzo wielu! Świetnie się tam jeździ! Dziękuje moim partnerom, Stanlej Racing oraz wszystkim którzy nas dopingowali w ten weekend! Już nie mogę się doczekać kolejnych rund !

  Zapraszam na moją stronę Facebook/Radek Ćwięczek Sport, z której zawsze będziecie na  bieżąco z informacjami o moich startach.

  Partnerami zespołu Ćwięczek Sport w sezonie 2017 są CATKOP, Finish-A, Motologic oraz Słodko Słone Catering. Patroni medialni: portal TopRally.pl, telewizja TVP 3 Kraków, radio Eska oraz gazeta Auto‑Moto Biznes.

  Informacja prasowa: Robert Duszyk

  robert@toprally.pl


  Galeria zdjęć:

  • Radosław Ćwięczek wraca z Załuża z dwoma złotymi statuetkami
  • Radosław Ćwięczek wraca z Załuża z dwoma złotymi statuetkami
  • Radosław Ćwięczek wraca z Załuża z dwoma złotymi statuetkami
  • Radosław Ćwięczek wraca z Załuża z dwoma złotymi statuetkami  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0