do góry
AVON TYRES
2Brally
ps-sport


Wojtek Szulc po GSMP Załuż 2017  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0

  Wielkie otwarcie sezonu GSMP 2017 odbyło się w miniony weekend na podkarpackiej trasie z Wujskiego do Tyrawy Wołoskiej. Na starcie pojawiło się blisko 100 zawodników, w tym reprezentujący barwy 4Motors Wojciech Szulc, II Wicemistrz Polski grupy N z sezonu 2016.

  W zmiennych warunkach pogodowych jakie panowały podczas zawodów, kierowcy musieli zmagać się z deszczem, mgłą, a drugiego dnia zawodów zacisnąć mocno zęby, żeby w idealnych warunkach pojechać 4688 metrową trasę w jak najlepszym czasie.

  Wojciech Szulc:
  Inauguracja sezonu GSMP 2017 już za nami. Zawody w Załużu jak co roku przyciągają rzesze kibiców. Tak też było w tym roku. Dla mnie to kolejny sezon świetnej zabawy i rywalizacji. Podczas 1 rundy, mieliśmy okazję ścigać się w podobnych warunkach jak na otwarcie sezonu 2016. Padał deszcz, trasa była raz sucha, raz mokra. Już w 2 treningu uszkodziłem skrzynię biegów w moim Lancerze. Dzięki pomocy Grzegorza Dudy,który pożyczył mi brakującą część,moim mechanikom  udało się naprawić auto i wystartować ale tylko w drugim podjeździe wyścigowym. W ten sposób 1 runda GSMP poszła na straty. Niestety, cały weekend pokazał, że osiągałem gorsze czasy niż przed rokiem. Drugiego dnia warunki atmosferyczne poprawiły się i w licznie obsadzonej klasie N+2000 rozpoczęła się walka. Wyrosła mi spora konkurencja po przerwie między sezonowej. Karol Krupa jest szybki, Rafał Serafinowicz, gdyby nie awaria broniłby tytułu. Herbi i Krzysiek Dereń jadą również szybko. Peter Jurena wystartował oprócz międzynarodowych zawodów w GSMP i trzeba było oddać miejsce. Teraz mamy ponad miesiąc, żeby przygotować się do GSMP Magura, gdzie trasa ulega modyfikacji. Mam nadzieję, że nie będzie więcej awarii w tym sezonie i wszystko ułoży się pomyślnie.


  Galeria zdjęć:

  • Wojtek Szulc po GSMP Załuż 2017  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /elementy/artykuly.php on line 0